★ פרס גראמי - קטגוריות לפי נושא ..

                                     

★ פרס גראמי

פרס הגראמי הוא פרס המוענק על ידי האקדמיה הלאומית לאמנויות והקלטה למדעים של ארצות הברית עבור הישג יוצא דופן בתעשיית המוזיקה.

סבתא הוא הפרס שנתי. טקס הענקת הפרס היה הנערכת בדרך כלל ב "סטייפלס סנטר בלוס אנג לס בחודש פברואר, שידור בארצות הברית ב CBS Television Network.

זכייה בפרס גראמי פרס הוא זכה בעשרות קטגוריות שונות בכל שנה. רוב הקטגוריות מחולקות לפי מוסיקליים שונים, סוגים, בעוד העיקרי והבולט ביותר קטגוריות אינם מוגבלים לסוג מסוים.

סבתא נחשב הפרס היוקרתי ביותר בעולם תעשיית המוזיקה, והוא מהווה שדה זה דומה פרס האקדמיה בתחום הקולנוע, את פרס האמי בתחום של טלוויזיה, פרס טוני בתחום הבמה אמנות ארבעה פרסים יחד נקראים אגאט בעולם יש רק 16 אנשים שזכו כולם.

                                     

1. היסטוריה. (History)

מקור פרסי גראמי הוא פרוייקט להקמת שדרת הכוכבים של הוליווד בשנות החמישים. מספר אנשים מתוך תעשיית המוזיקה נבחרו לוועדה שתפקידה הוא להרכיב את הרשימה של המוזיקה מגיע להם לקבל כוכב בשדרה. במהלך עבודתה, הוועדה הבין כי היו הרבה אנשים מובילים בתעשיית המוזיקה, אבל אף פעם לא היית מקבל כוכב בשדרה. ב-1957, היה זה החליט להתמודד עם הבעיה על ידי הקמת הפרס ניתן על ידי תעשיית המוזיקה דומה בפרס האקדמיה ואת פרס האמי, ובכך האקדמיה הלאומית לאמנויות והקלטה למדעים של ארצות הברית הוקמה.

הראשון הגראמי, טקס הענקת הפרסים התקיים ב-4 במאי 1959, ו-28 פרסים חולקו בו.

בטקס שהתקיים ב-1971 היה הראשון בשידור חי בטלוויזיה, על רשת ABC. מאז 1973, הטקס משודר מדי שנה על רשת CBS.

עד 1971, פרס הגראמי, טקסים התקיימו במקומות שונים בו זמנית. הראשון ערים מארחות היו ניו יורק, לוס אנג לס. שיקגו הצטרפו הפך מארח את העיר בשנת 1962, ובשנת 1965 הצטרף גם נאשוויל.

טקס 1971, שנערך בלוס אנג לס, היה הראשון שיתקיים במקום אחד. בשנה שלאחר מכן, הטקס עבר לניו-יורק, בשנתיים הקרובות זה התקיים בנשוויל. ב 1974-2003, פרסי גראמי התקיימו במקומות שונים בניו יורק, לוס אנג לס.

ב-2004, ה "סטייפלס סנטר בלוס אנג לס הפך את ביתו הקבוע של הטקס. "גראמי", המוזיאון נבנה בסמוך, מרכז סטייפלס, כדי לשמר את ההיסטוריה של פרסי גראמי. על המדרכות ברחובות של המוזיאון הם משובצים הארד דיסקים, דומה לזה של כוכבי הוליווד, שדרת אשר לכבד את הזוכים של כל שנה ארבע קטגוריות עיקריות – אלבום של השנה, תקליט השנה, שיר השנה ותגלית השנה.

                                     

2. קטגוריות. (Categories)

פרסי גראמי מוענקות בעשרות קטגוריות שונות, פרס עבור כל קטגוריה. מספר הקטגוריות עשוי להשתנות משנה לשנה, ומשנת 2015 בקטגוריה המניין עומד על 83.

ארבעה הסוגים העיקריים הם:

 • הקלטה השנה-ניתן לבצע והופק על ידי שנבחר יחיד.
 • השיר של השנה-נתון המשורר של השיר הנבחר.
 • השנה של גילוי – אומן ששבר את הדרך להכרה הציבורית בעקבות יחיד שפורסמו באותה שנה לא יהיה בהכרח את הראשונה של אמן יחיד.
 • האלבום של השנה – אפשרי עבור תפעול וייצור של שנבחר האלבום.

קטגוריות אלה לא רק מחזמר סוג. מלבד" תגלית השנה קטגוריה שנוסדה כמו של שני פרסי גראמי, קטגוריות אלה קיימים, מן המייסדים הראשונים של הטקס.

רוב הקטגוריות האחרות מחולקים תחת סוגים ספציפיים, כגון פופ, רוק, קאנטרי, ראפ, גז, מוסיקה קלאסית ועוד. לדוגמה, בקטגוריה "ביצוע הטוב ביותר סולו אילתור בגז" ב גז סוג, או "האופרה הטובה ביותר הקלטת" הקלאסית סוג. קטגוריות אחרות דאגה בעניינים טכניים, כגון הלחנה, עיבוד, אלבום הערות המארז. פרסים מיוחדים מוענקים על תרומה מיוחדת לתעשיית המוזיקה. בין קטגוריות נוספות ניתן לציין פרס על מפעל חיים ואת פרס מקצוע שונים של תעשיית ההקלטות. ב-2014 הפרס הזה בפעם הראשונה הוענק הצלם ג ים מרשל.

בגלל המספר הגדול של פרס קטגוריות, והרצון לכלול מספר הופעות של אמנים שונים במהלך הטקס, רק הגבוה ביותר של בעלי עניין פרסים – בדרך כלל בין 10 ל-12 פרסים, כולל ארבע קטגוריות עיקריות, אחת או שתי קטגוריות הסוגים הפופולריים ביותר-הוענק בטכס הענקת הפרס שידור בטלוויזיה. פרסים נוספים הוענקו בטקס שנערך אחר הצהריים לפני שידור הטלוויזיה.

מאז הטקס, שבו 28 פרסים הוענקו, מספר קטגוריות בהדרגה בכל שנה, עד 53 הטקס שנערך ב-2011 109 פרסים חולקו. ב-6 באפריל 2011, האקדמיה הלאומית של אומנויות הקלטה למדעים של ארה ב עשו שינוי משמעותי במספר קטגוריות. במסגרת השינוי 29 קטגוריות בוטלו או אוחדו עם קטגוריות אחרות. השינוי נכנס לתוקף בשנה הבאה, ב-54, בטקס שנערך ב-2012. אפילו מאז הפחתה משמעותית, מספר קטגוריות המשיך לגדול משנה לשנה.

ביוני 2020, האקדמיה הלאומית של אומנויות הקלטה למדעים הודיעה כי תחדל להשתמש במושג של "עירוני" כפי סיווג על מוסיקה אמריקאית, ובכך למנוע כל הקטגוריות הכוללות את המושג הזה. החלטה זו בעקבות מחאות של gorg פלויד וביקורות על העובדה המושג מזוהה עם תרבות אמריקאית-אפריקאית, ובכך הפרדת שחור לבן אמנים.

                                     

3. תהליך המינוי. (Appointment process)

התקופה כאשר אלבום יכולים לצאת ולקבל את פרס הגראמי, בפרט בשנה היא בין תחילת אוקטובר, לפני הטקס של השנה הקודמת, בסוף ספטמבר אחרי זה.

את המועמדות לפרס יכול להתבצע על ידי חברות התקליטים או אנשים פרטיים. את המועמדות נעשית באינטרנט, וכן עותק פיזי של העבודה הוא נשלח לאקדמיה הלאומית של אומנויות הקלטה למדעים. כאשר העבודה היא קיבלה באקדמיה, יותר מ-150 מומחי תעשיית המוזיקה להשתתף ביקורת מפגשים כדי לקבוע אם הוא כשיר וגם אם הוא כבר הכניס תחת קטגוריה נכונה.

רשימה עם עובד אשר עברו את תהליך מופץ כל חברי האקדמיה, כל אחד מהם רשאי להצביע בבחירות הכלליות שדה ולא יותר מתשעה מתוך שלושים אזורים אחרים. חמש הקלטות לנצח הרבה קולות בכל קטגוריה להפוך את המועמדות לפרס, ובחלק מהקטגוריות יש ועדת ביקורת הקובע את 5 המועמדים הסופיים. אולי יש יותר מחמישה מועמדים, אם יש תיקו בתהליך.

אחרי המועמדים נקבעים סופית פתקי ההצבעה נשלחים חברי האקדמיה, מי יכול להצביע בתחום הכללי ולא יותר משמונה מתוך שלושים אזורים אחרים. חברי האקדמיה אינם מחויבים להצביע רק בתוך תחומי מומחיות שלהם. פתקי הצבעה בסתר נספר על ידי משרד רואי החשבון דלויט טוש tomatzo. המנצח של כל קטגוריה, מי ניצח את המספר הגדול ביותר של קולות, הוא הודיע על פרסי גראמי. אלה אשר לא זכו לקבל מדליה על מועמדותם.

בשני ההצבעה סיבובים, חברי האקדמיה נדרשים להצביע על איכות היצירה בלבד ולא להיות מושפעים על ידי מכירות, תהלוכות, אישיים, חברויות האזורי, העדפות או נאמנות לחברה. קבלת מתנות אסורות.                                     

4. סבתא פסלונים. (Granny figurines)

הפרס פסלונים מעוצבים בצורת מוזהב, גרמופון, ומיוצרים על ידי בילינג יצירות בקולורדו. כל צלמית מורכב של מספר חלקים והוא מצופה זהב, נעשית על ידי יד. ב-1990, התכנון המקורי של פסלון היה שונה כדי להיות עמידים יותר בפני נזקים, שכתוצאה מהם הממדים של פסלון מוגברת.

נכון לפברואר 2009, 7.578 פסלונים הופצו.

                                     

5. ביקורת. (Criticism)

מספר אמנים ומוסיקה סופרים מצורף חשיבות הפרסים. מיינרד ג יימס קינן של טול, הלהקה הסביר את כישלון להשתתף טקס בו הוא זכה:"אני חושב פרסי גראמי הם לא יותר מאשר מכונה עצומה לקידום תעשיית המוזיקה." פרס מתח ביקורת על הענקת הפרס או לתת מועמדות עבור מסחרית מוצלחת יותר אלבומים מאשר באופן ביקורתי מוצלח אלבומים. ב-1991, שינייד אוקונור הפך הראשון מוזיקאי לסרב לקבל את הפרס, היא גם החרימה את טקס היא הייתה מועמדת השנה שיא של פרסים, מבצעים את הטוב ביותר פופ ווקאלי של זמרת, וביצוע החלופה הטובה ביותר מוסיקה. היא הסבירה כי הסיבה לחרם היה קיצוני מסחריות של הפרסים.

במאמר שנכתב על ידי גון kremnica, את מבקר המוסיקה של ה "ניו יורק טיימס", הוא מתח ביקורת על חברי האקדמיה בשביל להיות"שמרני" התעלמות "צופה" את המוזיקה.

                                     

6. בפרס גראמי. (Grammy Award)

להלן טבלה המציגה את המנצחים עם המספר הגדול ביותר של פרסי גראמי של כל הזמנים:

אדוני גיאורג schulti הוא מחזיק את המספר הגדול ביותר של זכיות 31 פעמים. של למעלה 25 במספר של פרס הגראמי, הזכיות, יש רק שלוש נשים. ביונסה היא האישה, יש את המספר הגדול ביותר של זכיות 28 פעמים. U2 הלהקה את ההרכב הזה יש את המספר הגדול ביותר של זכיות 22 פעמים.                                     

6.1. בפרס גראמי. אמנים ישראלים. (Israeli artists)

ארגנטינה הפסנתרן והמנצח דניאל baranboim היה הישראלי הראשון לזכות פרס הגראמי ה-19 הטקס ב-1976. ברנבוים זכה בפרס בקטגוריה "הכי קלאסי האלבום" על תפקידו בתור מנצח באלבום בטהובן: חמישה קונצ רטי לפסנתר שלו שותפים פרס היו ארתור רובינשטיין בתפקיד של שחקן, ומקס וילקוקס בתפקיד של מפיק. ברנבוים זכה חמש פעמים נוספות במהלך השנים, בקטגוריות שונות, הן כמנצח ולא בתור שחקן.

הקהילה הישראלית-אמריקאית הכנר יצחק פרלמן זכה חמש עשרה פרסי גראמי, בנוסף את פרס הגראמי, על החיים ההישג ב-2008, היא הישראלית עם המספר הגדול ביותר של זכיות.

הכנר פנחס צוקרמן ניצח את פרס ב-23 הטקס ב-1980 ב "הכי קאמרי ביצועים" קטגוריה יחד עם פרלמן, ואת-24 הטקס ב-1981 את "הטוב ביותר סולו כלי נגינה קלאסי ביצועים" קטגוריה יחד עם פרלמן, יצחק שטרן.

הזמרת עפרה צ אז הוא הישראלי הראשון אישה כדי להיות מועמד לפרס גראמי, פרס ב-35 הטקס ב-1993, עם האלבום שלה Kirya, בקטגוריה "הטוב ביותר מוסיקת עולם אלבום". הזוכה של פרס serzio מנדז לאלבום שלו Brasileiro.

הכנר גיל שחם זכה בפרס ב-41 הטקס ב-1998 בקטגוריה "הכי קאמרי ביצועים".

הכנר מירי בן-ארי זכתה בפרס ב-47 הטקס ב-2004 את הטוב ביותר "שיר ראפ" קטגוריה, על כתיבת השיר אלוהים הולך עם הפרס שלה שותפים, קניה ווסט וג צה סמית.

אופראית הילה Fleetman זכו בפרס בקטגוריה "הכי קולי-קלאסית סולו" ב-2009.

שמע החברה גלים אודיו, זכה בפרס הגראמי הטכני פרס ב-2010.

המפיק המוזיקלי דן פרבר זכה 62 הטקס ב-2020 בקטגוריה" הכי אורבני עכשווי אלבום", עזרה בהפקת את קצב שיר, אשר נכלל באלבום כי אני אוהב אותך דלוקס של הראפר Lizzo.                                     

6.2. בפרס גראמי. הזוכים על ידי שנים. (Winners by years)

להלן מוצגים הזוכים על ידי שנים ארבע קטגוריות עיקריות אשר אינם מוגבלים לסוג מסוים: אלבום השנה, תקליט השנה, שיר השנה ותגלית השנה. קישור לאתר את הזוכים בקטגוריות אחרות הוא בעמודת "פרסים נוספים".

                                     
 • פרס גראמי לאלבום השנה הוא פרס אשר ניתן על ידי האקדמיה הלאומית לאמנויות ומדעי ההקלטה של ארצות הברית, לאלבום מוזיקה יוצא דופן, ללא התחשבות במכירותיו, מיקומי
 • פרס גראמי לביצוע הראפ המלודי הטוב ביותר באנגלית: Grammy Award for Best Melodic Rap Performance הוא פרס גראמי אשר ניתן על ידי האקדמיה הלאומית לאמנויות
 • פרס גראמי לאלבום הפופ הלטיני או האורבני הטוב ביותר הוא פרס שניתן משנת 1984 ועד היום. הפרס ניתן לאלבום מוזיקה בסגנון הפופ הלטיני. נוסף על כך, הפרס ניתן
 • פרס גראמי לאלבום הראפ הטוב ביותר באנגלית: Grammy Award for Best Rap Album הוא פרס אשר ניתן על ידי האקדמיה הלאומית לאמנויות ולמדעי ההקלטה של ארצות הברית
 • פרס גראמי לאלבום המהונדס הטוב ביותר, לא קלאסי, מוענק מאז 1959. בפרס היו מספר שינויים קלים בשמות: בשנת 1959, הפרס נודע כפרס שיא לרקורד מהונדס הטוב ביותר
 • תרמו לוויקיפדיה והשלימו אותו. ייתכן שתמצאו פירוט בדף השיחה. פרס גראמי האתר הרשמי של פרסי הגראמי Grammy Awards at a Glance Los Angeles Times Tribune
 • פרס גראמי לאלבום ה - R&B המתקדם הטוב ביותר הוא פרס שניתן משנת 2013 ועד היום. הפרס ניתן לאלבום מוזיקה בסגנון אורבני עכשווי אנ הפרס ניתן לאלבום יוצא
 • פרס גראמי הלטיני בספרדית: Premios Grammy Latinos, באנגלית: Latin Grammy Awards הוא פרס הניתן על ידי האקדמיה הלטינית הלאומית לאמנויות ולמדעי ההקלטה של
 • טקס פרסי גראמי ה - 48 התקיים ב - 8 בפברואר 2006, ועסק בהישגים הבולטים של תעשיית המוזיקה העולמית מ - 1 באוקטובר 2004 ועד ל - 30 בספטמבר 2005. הטקס התקיים בסטייפלס
                                     
 • טקס פרסי גראמי ה - 49 התקיים ב - 11 בפברואר 2007, ועסק בהישגים הבולטים של תעשיית המוזיקה העולמית מ - 15 בספטמבר 2005 ועד ל - 14 בספטמבר 2006. הטקס התקיים בסטייפלס
 • פרסי אוסקר, אמי, גראמי וטוני, הנחשבים לפרסים היוקרתיים ביותר בתעשיית הבידור האמריקאית, נחשבת נדירה יחסית. נכון ל - 2020, 16 אנשים זכו בארבעתם. הפרסים ניתנים
 • השנה ואלבום השנה ניתן מידי שינה מאז טקס פרסי גראמי ה - 1 בשנת 1959. על פי המדריך לתיאור פרסי הגראמי ה - 54, הפרס מוענק: לכבד הישגים אמנותיים, בקיאות טכנית
 • פרס גראמי להקלטת השנה מוענק על ידי האקדמיה הלאומית לאמנויות ומדעי ההקלטה של ארצות הברית כדי לכבד הישגים אמנותיים, מיומנות טכנית ומצוינות כללית בענף ההקלטות
 • פרס גראמי לביצוע הראפ הטוב ביותר באנגלית: Grammy Award for Best Rap Performance הוא פרס גראמי אשר ניתן על ידי האקדמיה הלאומית לאמנויות ולמדעי ההקלטה
 • פרס גראמי לשיר הראפ הטוב ביותר באנגלית: Grammy Award for Best Rap Song הוא פרס גראמי אשר ניתן על ידי האקדמיה הלאומית לאמנויות ומדעי ההקלטה של ארצות הברית
 • פרס גראמי עבור ביצוע האר אנד בי הווקאלי הטוב ביותר - גבר הוענק בין 1968 - 2011. הפרס עבר כמה שינויים : בשנת 1968 הוענק פרס גראמי לביצוע סולו האר אנד בי
 • פרס גראמי לתגלית השנה מוענק מאז שנת 1959. הפרס לא הוענק בשנת 1967. תיאור הפרס הרשמי הוא כדלקמן: לאמן חדש שמוציא לאור במהלך שנת הזכאות את ההקלטה הראשונה
 • פרס גראמי לאלבום הקאנטרי הטוב ביותר הוא פרס שמוענק במהלך טקס פרסי גראמי טקס שהוקם בשנת 1958 ובמקור נקרא טקס פרסי גרמופון, שהעניק פרסים לאמנים שהוציאו
 • פרס גראמי לפסקול הטוב ביותר למדיה חזותית באנגלית: Grammy Award for Best Score Soundtrack for Visual Media הוא פרס גראמי שניתן למלחין נה או למלחינים


                                     
 • פרס גראמי לאלבום הטרופי הלטיני הטוב ביותר הוא פרס שמוענק בטקס פרסי גראמי טקס שהוקם בשנת 1958 ובמקור נקרא פרסי הגרמופון. הפרס ניתן לאלבום הטרופי הלטיני
 • פרס גראמי לאלבום הפופ הווקאלי הטוב ביותר הוא פרס שמוענק בטקס פרסי גראמי טקס שהוקם בשנת 1958 וכונה במקור פרסי הגרמופון, לאמנים שהקליטו אלבומי מוזיקת פופ
 • פרס גראמי לביצוע הסולו פופ הטוב ביותר הוא פרס שמוענק בטקס פרסי גראמי טקס שהוקם בשנת 1958 ובמקור נקרא פרסי הגראמופון. הפרס מיועד להקלטת פופ של ביצוע סולו
 • פרס גראמי לביצוע הפופ הטוב ביותר של צמד להקה הוא פרס שמוענק בטקס פרסי גראמי טקס שהוקם בשנת 1958 ונקרא במקור פרסי הגראמופון. על פי התיאור של טקס פרסי
 • פרס גראמי לביצוע ה - R&B הטוב ביותר באנגלית: Grammy Award for Best R&B Performance הוא פרס גראמי אשר ניתן על ידי האקדמיה הלאומית לאמנויות ולמדעי ההקלטה
 • טקס פרסי גראמי ה - 58 התקיים ב - 15 בפברואר 2016 בסטייפלס סנטר בלוס אנג לס. הטקס עסק בהישגים הבולטים של תעשיית המוזיקה העולמית מ - 1 באוקטובר 2014 ועד 30 בספטמבר
 • טקס פרסי גראמי ה - 61 התקיים ב - 10 בפברואר 2019 בסטייפלס סנטר, לוס אנג לס. הטקס עסק בהישגים הבולטים של תעשיית המוזיקה העולמית מ - 1 באוקטובר 2017 ועד 30 בספטמבר
 • פרס גראמי לאלבום הפופ הווקאלי העממי הטוב ביותר הוא פרס שמוענק לאמנים בטקס פרסי גראמי טקס שהוקם בשנת 1958 ובמקור נקרא פרסי הגרמופון. הפרס מוענק מדי שנה
 • טקס פרסי גראמי ה - 62 התקיים ב - 26 בינואר 2020, ועסק בהישגים הבולטים של תעשיית המוזיקה, החל מ - 1 באוקטובר 2018 ועד ל - 31 באוגוסט 2019. הטקס התקיים בסטייפלס
 • טקס פרסי גראמי ה - 63 באנגלית: 63rd Annual Grammy Awards התקיים ב - 14 במרץ 2021 ועסק בהישגים הבולטים של תעשיית המוזיקה העולמית מ - 1 בספטמבר 2019 ועד ל - 31
                                     
 • פרס אמי באנגלית: Emmy Award הוא הפרס החשוב ביותר בתעשיית הטלוויזיה האמריקאית, והוא שווה ערך לפרס האוסקר לקולנוע פרס הטוני לתיאטרון ופרס גראמי


Users also searched:

איפה אפשר לראות את הגראמי 2021, גראמי 2021 מועמדים, גראמי 2021, דה וויקנד גראמי, הגראמי, לראות, אפשר, איפה, מועמדים, וויקנד, גראמי, איפהאפשרלראותאתהגראמי, גראמימועמדים, דהוויקנדגראמי, פרסגראמי, פרס גראמי, קטגוריות לפי נושא. פרס גראמי,

Encyclopedic dictionary

Translation

גראמי 2021 מועמדים.

סטיב גובס יקבל פרס גראמי על תרומתו לתעשיית המוסיקה בעולם TheMarker. פרס גראמי. Grammy, any of a number of golden statuettes awarded by the American National Academy of Recording Arts and Sciences for outstanding. דה וויקנד גראמי. העתק גביע פרס גראמי גביע פרס גראמי Replica מדליית. גראמי 2021. פרטי המופע.il.

איפה אפשר לראות את הגראמי 2021.

קנה פרס גראמי – מבצעים נהדרים של פרס גראמי ב AliExpress. מגזין הטכניון קיץ 2014 Dmag. חבילות להופעה של מאלומה neTravel. שאלה באיזה תחום מקבלים פרס גראמי? QuizMe.

Free and no ads
no need to download or install

Pino - logical board game which is based on tactics and strategy. In general this is a remix of chess, checkers and corners. The game develops imagination, concentration, teaches how to solve tasks, plan their own actions and of course to think logically. It does not matter how much pieces you have, the main thing is how they are placement!

online intellectual game →